Ladna 0.5 L (15/1)

300.00ден

Пакет од 15 шишиња Ladna 0.5 литри. Едноставен начин да внесувате доволна количина на вода во текот на работниот ден е да имате во вашата канцеларија Ladna од 0.5l. Со Ladna чувствувајте се свежи и полни со енергија.

998 на залиха

Шифра: L19-1-1 Категорија: