Ladna 1.5 L (6/1)

150.00ден

Пакет од 6 шишиња Ladna 1.5 литри. Едноставен начин да внесувате доволна количина на вода во текот на работниот ден е да имате во вашата канцеларија Ladna од 1.5l. Со Ladna чувствувајте се свежи и полни со енергија.

965 на залиха

Шифра: L19-1 Категорија: