Dobra Voda Balance 1.5 L (6/1)

300.00ден

Пакет од 6 шишиња од 1.5 литри. Го споивме корисното, потребното и убавото во едно, исоздадовме вода збогатена со функционални додатоци и витамини, која позитивно влијае на човечкиот организам.

1000 на залиха

Шифра: L19 Категорија: